Pronájem eshopu Upgates

Pronájem eshopu je dnes nejrozšířenějším způsobem, jak snadno a rychle rozjet online obchod. Eshop na pronájem u Upgates může fungovat ve čtyřech cenových variantách. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady. Aktualizace a modernizace máte jsou samozřejmostí. Váš e-shop tak bude průběžně vylepšován a udržován v kondici. Pokud nevíte, kde začít, provedeme vás letem světem možnostmi služby Upgates. 

Nejste programátorem ani grafikem? Nemějte obavy. Díky modulu Designer jimi být ani nemusíte! Můžete se tak maximálně soustředit na svůj byznys a vše ostatní nechat na Upgates. Pokud však rádi provádíte drobné úpravy přímo v kódu HTML a CSS, je tu pro vás modul editor kódu.

Přednosti pronájmu eshopu Upgates

  • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
  • Možnost detailních úprav také v HTML a CSS pomocí editoru kódu.
  • Možnost využití placených služeb nabízených na Marketplace nad rámec variant pronájmu.
  • Vzhled e-shopu bude graficky přizpůsoben pro všechna běžná zařízení a velikosti obrazovky.
  • Multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO).
  • Další výhody najdete zde.

Nekupujte zajíce v pytli

Založte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte, do čeho jdete. Následně přejděte na placenou verzi pronájmu e-shopu a ostrou doménu. Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Zde jsou recenze z našeho webu a největšího srovnávače e-shop řešení v ČR vybrat-eshop.cz. A nezapomeňte se podívat na již hotové e-shopy našich klientů. Koukněte se také na srovnání e-shopových řešení na portále 5nej, kde se Upgates umístil na 1. místě v kategorii Pronájem e-shopů.

Proč pronájem eshopu od Upgates?

Na trhu e-commerce je Upgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí Upgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta. Cílem Upgates je zajistit pro vás efektivní pronájem e-shopu, který hravě zvládnete spravovat z jakéhokoli zařízení bez nutnosti znát programovací jazyky, uživatelské prostředí a design internetového obchodu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

Hlavní výhody Upgates oproti konkurenci

Hlavní výhodou pronájmu e-shopu Upgates oproti konkurenci je možnost tvorby propracovaného designu obchodu a také individuálních úprav v rámci editace kódu šablon. Dále pak neomezený počet jazykových mutací zdarma anebo s poplatkem 750 Kč / měsíc na vlastní doméně. Jazykové mutace uživatel spravuje v jedné společné administraci. Vše je tak přehledné a snadné. Zároveň máte veškeré funkce v ceně každého balíčku pronájmu e-shopu. Nejste nijak smluveně vázání, neplatíte žádné skryté poplatky navíc, ani nejste nuceni doplácet funkce nad rámec vašeho pronájmu. Tarify najdete v našem ceníku zde.

Ty też możesz w prosty sposób stać się częścią rodziny sklepów internetowych Upgates.