Pohoda

  • Export objednávek - automatický pomocí Upgates konektor.
  • Import produktů - automatický pomocí Upgates konektor.
  • Import kategorií - automatický pomocí Upgates konektor.
  • Export faktur - manuální ručním exportem - nápověda.

POHODA je oblíbený ekonomický software na účetnictví pro malé, střední a větší firmy. Program je vhodný i pro účtující příspěvkové a nevýdělečné organizace. Systém Upgates je kompatibilní se všemi verzemi POHODY, stejně tak s verzí "S SQL" i "BEZ SQL".

Automatické propojení (Upgates konektor)

Automatické propojení funguje tak, že se každou hodinu přenášejí data související s produkty a kategoriemi z Pohody do administrace e-shopu. Tím se aktualizují zásoby, dostupnostní stavy a další související základní informace u produktů.

Naopak z e-shopu se každých 5 minut zasílají provedené objednávky. Ty po přesunu do Pohody vytvářejí v účetnictví tzv. blokovanou zásobu pro e-shop, aby nebyly zásoby například prodány během dne i na kamenné pobočce. Objednávky přenesené do Pohody se již poté neaktualizují o případné změny provedené v e-shopu.

V konektoru lze nastavit pouze jeden sklad Pohody, u něhož bude docházet ke zpracování skladových zásob produktů.

Tento export je zpoplatněn dle informací výše. Více informací najdete v nápovědě zde.

Manuální export faktur do Pohody

Ruční export z administrace eshopu do Pohody je možný pouze u faktur. Neprobíhá prostřednictvím Upgates konektoru, ale běžným jednorázovým exportem do XML souboru. Ručním exportem faktur se do Pohody neposílá informace o stavu zásob. Slouží pouze k nahrání faktur jako takových do Pohody, soubor však s sebou nenese informaci stavu zásob.

Tento export je zdarma. Více informací najdete v nápovědě zde.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Ty też możesz w prosty sposób stać się częścią rodziny sklepów internetowych Upgates.