Využijte modul Pokladna naplno díky čtečkám od našeho partnera Sensodroid!

Aktualizace systému verze 22 přináší nový modul Pokladna, díky kterému můžete pohodlně vytvářet objednávky v administraci vašeho e-shopu. Jak s pokladnou pracovat krok po kroku se dozvíte v návodu zde. K namarkování zboží a pro dosažení maximální efektivity využijte pokladní čtečku

K těmto potřebám a účelům doporučujeme automatickou čtečku čárových kódů T-760A od našeho partnera, e-shopu Sensodroid. Tyto čtečky jsou ve dvojím provedení. A to drátovém a bezdrátovém. Nový modul byl vyvíjen a testován s využitím těchto čteček. Můžeme u nich proto zaručit maximální kompatibilitu a funkčnost. 

Automatická čtečka čárových kódů sensodroid T-760A

Cena: 1 399 Kč s DPH (SLEVA 10% pro e-shopy Upgates)

Čtečka čárových kódů s automatickou funkcí čtení při přiblížení čárového kódu.
V balení naleznete stojánek a USB kabel pro připojení k Vašemu zařízení.

Pro použití není potřeba stisknout spoušt. Využívána je napříč různými obory. Přes pošty, supermarkety nebo menší obchody. Odborným prodejcem Sensodroid byla pak tato čtečka vybrána jako ideální pro modul Pokladna u e-shopů Upgates, které mají také osobní prodej či kamennou prodejnu. 

Recenze Upgates

Po rozbalení a připojení čtečky vše okamžitě funkční a připraveno k provozu. I když existuje mnoho nastavení (odezva, zvuk, hlasitost atd.) ve své podstatě nebylo třeba nastavovat nic. S pokladními čtečkami od Sensodroid jsme pracovali desítky hodin v rámci testování a zprovoznění modulu Pokladna. Za nás je můžeme jen doporučit. 

Jediná věc, na kterou je potřeba si dát pozor je jazyk klávesnice vašeho zařízení. Zde je potřeba mít pro správnou funkčnost čtečky nastavenou češtinu.

Jiří Petřek a Jan Černý
oddělení vývoje Upgates

Następny artykuł
Google: Ušetřete za inzerci v Nákupech díky CSS