Už to chtělo změnu. Jak se vám líbí nový Upgates?

Upgates pro vás vyvíjíme už 10 let. Za tu dobu jsme z malého řešení pro jednotky podnikatelů vyrostli v robustní systém, na který se spoléhá více než tisícovka malých i velkých e-shoperů. Usilovně pracujeme na tom, aby náš systém na československém trhu neměl konkurenci. Už dnes mnoho z vás oceňuje velmi pokročilé možnosti multijazyčnosti, hladkou správu administrace e-shopu pro více zemí najednou, či prakticky neomezené grafické možnosti. 

Před časem jsme ale začali cítit, že v jednom ohledu nám trochu ujíždí vlak. Naše webové stránky, loga a celkový vizuál společnosti s námi zkrátka byl až příliš dlouho. A proto jsme se rozhodli k razantní změně. 

Nebylo to jednoduché. Neustále totiž pracujeme na vylepšování našeho systému, takže pro omlazení webových stránek tak trochu nezbýval čas. Naše pozornost byla zkrátka zaměřená jinam. Nakonec jsme se ale tohoto velkého úkolu úspěšně zhostili.

Vy, kteří už své e-shopy na Upgates provozujete, pravděpodobně nejčastěji navštěvujete sekci Nápověda. I pro Vás máme dobrou zprávu. Naše nápovědy jsou nyní přehledněji uspořádané, tak aby se vám v nich lépe hledalo. Nejeden eshoper pak jistě ocení i nové tlačítko pro rychlé přihlášení do administrace, které najdete v pravém horním rohu. 

Už teď je nás v rodině Upgates přes tisíc. Toto číslo bychom v brzké době rádi zdvojnásobili. Věříme, že všichni naši současní eshopeři budou u toho.

Informace pro agentury a partnery

Pokud se na vašich stránkách nachází staré logo Upgates, vyměňte jej, prosím, za nové. Loga najdete zde. Pokud je to možné, nahrajte logo na váš web přímo z našeho úložiště. 

Następny artykuł
Změna poskytovatele emailových služeb Upgates