Spolupráce s Affilate Port

Upgates nově spolupracuje s mezinárodní affiliate sítí  AffilatePort.eu. Jedná se o provizní síť se sídlem v Praze a pobočkou v Bratislavě, která e-shopům pomáhá zvýšit obraty o desítky až stovky procent. Affiliate Port spolupracuje s více než 3 500 publishery (blogy, srovnávače, katalogy, agregátory, magazíny apod.), které motivuje k tomu, aby za provizi propagovali e-shopy zapojené v síti, generovali jim obraty a tím i zisky. 

Zapojením do affiliate sítě e-shopy získávají propagaci u zmíněných partnerů a také propagaci a zapojení ve výkonnostních projektech, které patří samotné síti, nebo které provozuje. Mezi nejvýznamnější patří největší cashback portál www.plnapenezenka.cz, módní katalog www.lookio.cz nebo hobby srovnávač FTV Prima www.kutilo.cz.

Upgates spolupráci s Affiliate Portem startuje se zvýhodněním pro všechny své partnery. Pro spolupráci a uplatnění slevy 30% stačí jednoduše vyplnit formulář zde. Slevová akce trvá po dobu 1 roku a v rámci spoluprací uzavřených do 30. června!

PlnáPeněženka

Největší cashback portál PlnáPeněženka přivádí e-shopům nové zákazníky a stávající motivuje k častějším opakovaným nákupům. Zapojte se a zvyšte počet zákazníků a prodejů nejen v ČR ale i na Slovensku (www.plnapenazenka.sk)

Lookio

Módní katalog Lookio inspiruje zejména mladé ženy k nákupům oblečení, ale na své si přijdou také muži a děti. V tomto katalogu můžete snadno nabídnout i vaše produkty (www.lookio.cz, www.lookio.sk, www.lookio.hu). Neplatíte za zobrazení, ani za prokliky, pouze provizi z realizovaných nákupů.

KUTILO

Hobby srovnávač KUTILO patří do rodiny televize Prima. I zde můžete díky našemu partnerství nabídnout produkty ze svého e-shopu formou provizního prodeje. Navážete tak navíc spolupráci s předním mediálním domem.

Następny artykuł
Nová spolupráce s online chatem Lime Talk