Provizní systém pro e-shopery

Pro koho je provizní systém určen?

Provizní systém je určen pro jakoukoliv fyzickou nebo právnickou osobu (nemusíte být partnerská agentura ani majitel e-shopu Upgates), která se do systému může registrovat a čerpat provize za doporučení e-shop platformy Upgates. Žádné další podmínky není potřeba plnit. 

Stát se partnerem

Víte o někom, kdo by rád začal podnikat online a shání se po e-shopovém řešení? Doporučtě mu e-shop od Upgates a čerpejte provizi! Pro doporučení stačí využít vašeho provizního tokenu. O tom, jak jej jednoduše získáte, si povíme níže. 

Proč provizní systém využívat? 

Za doporučení komukoliv, kdo plánuje rozjet online podnikání můžete získat:

  • 15% provizi z pronájmu po dobu 1 roku (provize se začínají počítat od data přechodu e-shopu na placenou verzi)

Jak konkrétně systém funguje a kde získáte svůj token?

1) Pro získání vašeho provizního tokenu je potřeba se registrovat do systému a zadat své IČO.

2) URL adresu s Vaším tokenem poslat přímo zájemci o e-shop, případně e-shop můžete sami přes tuto URL adresu vytvořit.

Jakmile je pod Vašim tokenem založena testovací verzi e-shopu, je během několika hodin přiřazen pod Váš účet provizního systému. Provize se začínají počítat od data přechodu e-shopu na placenou verzi. Výpočet provizí probíhá automaticky. A o vyplacení provizí můžete zažádat v administraci provizního systému po přesáhnutí částky provize 500 Kč a uplynutí doby 3 měsíců od poslední výplaty. 

Podmínky

IČO a majitel firmy provozující nový e-shop se nesmí shodovat s IČO a majitelem účtu provizního systému, který čerpá provize za přivedení e-shopu na systém Upgates. Systém tak automaticky zamezuje čerpání provizí ze svých vlastních e-shopů. 

Stát se partnerem

Następny artykuł
Registrace partnerské agentury