Novinky ve verzi 9.1

Designer

Modul designer jsme trochu upravili, aby byl přehlednější pro práci s grafikou. Designer také přináší nabídku nových grafických komponent. Můžete si jej vyzkoušet v testovacím režimu. Pokud se vám nový návrh grafiky zalíbí, přesuňte jej na ostrou doménu.

Platební brána ComGate

Nabízíme vám další možnosti online plateb na vašem e-shopu prostřednictvím platební brány ComGate. Umožňuje platby kartou a rychlé platební převody. Více informací najdete zde.

Zásilkovna

Vedle Uloženky a ČP balík na poštu přinášíme další typ dopravy Zasilkovna.cz. Nabízí obrovskou síť poboček, na které můžete nechat posílat své zásilky k osobnímu odběru. Založte si novou dopravu (nastavení / obchod / doprava) a zvolte typ Zásilkovna.cz. Více se dozvíte na stránkách služby.

Název CRM

Zjistili jsme, že řadě našich zákazníků není jasné, co zkratka CRM (customer relationship management) znamená, proto pro usnadnění orientace jsme tento modul přejmenovali na Komunikace. Podkategorii Komunikace jsme pak přejmenovali na Zprávy.

Příloha do emailů

Nyní je možné vložit do přílohy systémového emailu soubor (nastavení / obecné / systémové emaily). Takto můžete posílat společně s potvrzením objednávky obchodní podmínky, což požaduje ČOI.

Filtrování vlastních polí v administraci

V seznamech zákazníků, produktů a obchodních případů (ve všech typech dokumentů) je možné filtrovat položky podle vlastních polí. Naskýtá se vám tak možnost třídit své seznamy dle nekonečného množsví kritérií.

Upgates má nové číslo účtu

Změnili jsme banku. Od dnešního dne prosím zasílejte své platby do peněženky na účet Fio banky.

2600832280 / 2010

Více informací naleznete v administraci po kliknutí na ikonu vašeho účtu (vpravo nahoře) a podmenu Peněženka oddíl 4 Dobít peněženku.

Następny artykuł
Novinky ve verzi 9.0