Nově napojené Lemonero nabízí chytré financování vašeho eshopu

S nově příchozí aktualizací systému Upgates přibylo v administraci e-shopů napojení na našeho partnera, Lemonero. Tato služba poskytuje chytré financování pro váš e-shop v řádu minut. Z naší strany se snažíme maximálně podpořit váš růst a zisky z online prodeje. Právě proto jsme se s Lemonerem spojili. Díky nim můžete jednoduše a rychle financovat svůj růst. Vše je dostupné a k vyřízení přímo z  administrace.

Lemonero vám půjčí na cokoliv, co souvisí s růstem nebo zajištěním hladkého chodu e-shopu. Pokryje předsezónní naskladnění zboží, marketing, modernizaci vybavení a prostor nebo například výpomoc do skladu. Ale také mnoho dalšího.

Půjčky u rostoucích e-shopů velmi často dávají smysl. Obzvláště ty, které jsou určeny na rozvoj. Proč byste například přes vánoční sezónu neměli vydělat maximum jen proto, že nemáte dostatek kusů zboží na skladě? Díky Lemoneru se ničeho takového nemusíte obávat. Navíc nejsou tradiční finanční instituce, pro kterou bývají e-shopy často nečitelné a kde schválení úvěru zabere mnoho času.

Investiční podpora a další záruky

Za důveryhodností Lemonera stojí také enormní investice Komerční banky, která dosahuje výše desítek milionů korun. Krom tohoto strategického partnera mohou spolehlivost zaručit zakladatelé. Ti stojí za úspěšným projektem MonkeyData, jehož služeb využívá po celém světě více než 30 tisíc e-shopů.

Máte zároveň jistotu, že si půjčíte jen tolik, kolik v pohodě zvládnete splácet. Lemonero si staví na poskytování smysluplných úvěrů. Před půjčkou si tak po vašem schválení prvně zjistí, jak si za poslední rok finančně vedete, zda a v jaké míře je pro vás rozumné chytré financování využít.

Jak konkrétně funguje financování a splácení?

Jedná se o krátkodobé úvěry s maximální výší 1 000 000 Kč a s úrokem 0,99% měsíčně! Bez ohledu na to, jestli jste u běžných bank s podobnou žádostí nepochodili. Úvěry jsou splatné za 3, 6 nebo 12 měsíců. Nejčastější dotazy a odpovědi na ně pak najdete zde.

Lemonero máme integrováno přímo v administraci e-shopů, tudíž ho spustíte raz dva. V případě zájmu stačí dát Lemoneru svůj souhlas ohledně přístupu k potřebným datům. Během chvilky pak vidíte, jak si po hospodářské stránce vedete a co vám mohou nebo nemohou nabídnout. Po zhodnocení těchto dat obdržíte srozumitelný návrh s jasně danými podmínkami úvěru. Žádná překvapení a skryté poplatky.

Pak už stačí jen nahrát potřebné dokumenty, podepsat online smlouvu a do pár hodin máte peníze na účtu a můžete je využít!

Kde v administraci Lemonero najdete a jak jej aktivujete?

Lemonero najdete pod Propojení / Lemonero

Następny artykuł
Zobrazujete zákazníkům co chtějí koupit?