Nová splátková platební brána Cofidis

Na systém Upgates byla napojena nová splátková metoda iplatba od Cofidis. Ta představuje ideální způsob, jak rozšířit možnosti platby na vašem e-shopu, získat zákazníky a objednávky, které by běžně nebyly dokončeny. Můžete tak jednoduše navýšit obrat svého online prodeje, protože zákazníkům umožníte rozložit si platbu za nákup do měsíčních splátek. Toto je vhodné zejména u produktů s vyššími cenami. Pokud již splátkovou metodu na e-shopu využíváte, máte nyní možnost změny. Důvody, proč přejít právě na iplatbu od Cofidis si povíme níže. 

Nepotřebujete zkoušky u ČNB

Oproti ostatním splátkovým metodám není u Cofidis iplatby potřeba mít ze strany prodejce / e-shopu zkoušky u ČNB. Cesta k nabídce úvěrových produktů zákazníkům vašeho internetového obchodu je tak snadnější a rychlější. 

Neřešíte ani žádnou další administrativu a zákazníkům nemusíte vysvětlovat nabízené úvěrové služby. Po prokliknutí je zákazník přesměrován z e-shopu přímo na Cofidis a žádosti o úvěr již vyřizují na jejich straně. 

Zefektivnění prodeje na vašem e-shopu

Splátková metoda iplatba od Cofidis sníží podíl plateb přes běžné platební brány a sníží také podíl dobírek. O všem jste jako partnerský e-shop automaticky notifikováni emailem a u brány je průměrná průchodnost 37%. Tohoto Cofidis dosahuje právě tím, že žádosti o úvěr neřešíte vy, ale jsou vyřizovány odborníky na jejich straně. S nedokončenými žádostmi Cofidis pracuje proaktivně a klienty kontaktuje také telefonicky s nabídkou pomoci při vyplnění nebo ujištění o bezpečnosti apod. 

Transparentní podmínky pro zákazníky a velmi jednoduché zřízení

Na vašem e-shopu si zákazník zvolí možnost Cofidis - iplatba. Poté vyplní krátký online formulář a ihned vidí, zda mu byla úvěrová peněženka otevřena nebo ne. Dál už vždy platí během několika vteřin. Proces schvalování úvěru je jeden z nejjednodušších a nejrychlejších na trhu. Výše úvěru je v rozmezí 2 000 Kč až 150 000 Kč. Klient si splátky může rozložit na 6 až 72 měsíců

Smlouvu můžete jednoduše podepsat online formou SMS podpisu. Je ale také možnost nechat si tištěnou smlouvu k podpisu dodat kurýrní službou. Ve videu níže můžete vidět, jak snadný je pro vašeho zákazníka online podpis smlouvy s Cofidis.  

Kdy byste měli splátkovou metodu od Cofidis využít?

Pokud na vašem e-shopu prodáváte dražší produkty v řádech tisíců a desetitisíců, je pro vás splátková platební metoda iplatba ideální možností jak navýšit prodeje tohoto typu zboží. Může jít například o pračku či jinou dražší elektroniku nebo například elektrokolo. Vhodná může být splátková metoda v případech, kdy lidé nutně potřebují například právě pračku, ale aktuálně na ni nemají. Dále pak v případě dražších věcí, kterými si chtějí udělat radost, ale neradi by investovali celou částku jednorázově. Cofidis jim toto umožní a pro vás je vše bez rizika, protože částku dostanete ihned a v plné výši. 

Następny artykuł
Rozhovor: Vít Michalek