Nenechávejte své zákazníky zbytečně nervózní. Aktivujte si SMS s 30% slevou

Každý e-shoper se čas od času promění také v zákazníka. Proto sami nejlépe víte, jak je pro nakupujícího příjemné být o stavu objednávky informován. Dopřejte tento komfort také svým zákazníkům prostřednictvím SMS zpráv. Jejich zasílání můžete jednoduše aktivovat přímo v administraci svého e-shopu. Dál už nemusíte nic řešit. Upgates se o automatické zasílání zpráv o změně stavu objednávky postará. Nyní máte skvělou příležitost si službu, která vás přiblíží zákazníkům vyzkoušet. 

V termínu od 15.11. do 28.11. můžete zasílání systémových SMS zpráv využívat s 30% slevou. Místo obvyklé koruny vás tak jedna SMS vyjde na pouhých 70 haléřů. V každém případě tedy jde o naprosto minimální výdaj, který náklady na zákazníka zvýší pouze nepatrně, avšak výrazně zvýší jeho spokojenost. Odečítání utracené částky probíhá automaticky z vaší e-shopové peněženky.

Systémové SMS vám mohou především v předvánočním období. Lidé budou ve shonu, mnoho dárků jistě objednají na poslední chvíli. Čím více informací o stavu objednávky dostanou, tím budou klidnější. I tak jednoduchá věc jako SMS zpráva tak může přispět k tomu, aby se k vám zákazníci třeba po Novém roce opět vrátili. Email totiž lze poměrně snadno přehlédnout. SMS zprávu naopak zaregistrujeme prakticky vždy.

Pro koho je akce určená?

Nabídka je platná pro všechny obchody Upgates v termínu 15. 11. - 28. 11. 2021

Jak SMS aktivovat

Aktivace se provádí v rámci administrace v sekci Marketing / SMS. Službu odesílání SMS zpráv můžete následně kdykoliv bezplatně deaktivovat.  

Następny artykuł
Už to chtělo změnu. Jak se vám líbí nový Upgates?