Nastartujte prodeje oblečení a doplňků s bonusem až 2 000 Kč od Glami.cz

Provozujete nebo se chystáte spustit u Upgates e-shop se sportovním či módním oblečením, obuví nebo třeba se šperky? Pak pro vás máme skvělou zprávu.

Jistě totiž budete chtít své prodeje podpořit skrze nejrůznější srovnávače, které jsou pro e-shopy velmi efektivním zdrojem konverzí. Připravili jsme bonus přesně pro vás.

Kromě všeobecných srovnávačů jako je Heureka nebo Zboží.cz, získávají stále větší popularitu také srovnávače zaměřené na konkrétní segment. A právě oblečení a doplňky jsou zbožím, které lidé stále častěji na podobných srovnávačích nakupují. 

My tento trend nejen pozorně sledujeme, ale chceme vás v něm i podpořit. Proto jsme si pro vás ve spolupráci s módním srovnávačem připravili exkluzivní nabídku. Nyní totiž můžete získat bonus v hodnotě až 2000 Kč pro inzerci na Glami.cz.

Abyste bonus získali, stačí splnit několik jednoduchých podmínek:

  • Akce mohou využít nově registrované e-shopy na Glami, které se zaregistrovaly po 1.10.2021. Registrovat se můžete zde. Návod na propojení s Upgates najdete zde.
  • Následně si poprvé dobijte kredit. 
  • Napište na adresu support@glami.cz heslo "Upgates50". Glami vám následně připíše bonus ve výši 50 % dobitého kreditu
  • Pokud tedy nabijete svou Glami peněženku částkou 4000 Kč, přidá vám Glami dalších 2000 Kč zdarma. Stejným principem vám Glami přidá polovinu jakékoliv částky až do výše 2000 kč.