Konečně to můžeme říct: naše nápovědy jsou hotové!

Každý potřebuje čas od času s něčím pomoct. To je naprosto přirozené. Proto chápeme, že v našem systému můžete někdy zkrátka trochu plavat. Specialisté na Upgates e-shopy prostě nepadají z nebe. Proto jsme pro vás poslední rok pilně připravovali poslední dílek skládačky naší zákaznické podpory. Nejspíše už jste se s nimi alespoň jednou setkali. Teď už to konečně můžeme říct nahlas: naše nápovědy jsou hotové!

Tedy vlastně ne. Nebudou totiž hotové nikdy. Náš systém se neustále vyvíjí, což musí přirozeně reflektovat i centrum nápověd. Proto čas od času nějaká přibude a jiná projde aktualizací. Jinak ale platí, že od této chvíle najdete v našich nápovědách řešení na prakticky všechny vaše otázky k Upgates e-shopu. Pokud bychom to měli vyjádřit číslem, tak je to klasických 99 procent. Možná 99,9 procent.

Náš systém je velmi komplexní. Ostatně děláme na něm už 10 let. Proto je logické, že naučit se každé tlačítko, každou funkci a možnost nastavení zpaměti prostě nejde. Takže když občas trochu tápete, vůbec nic se neděje. Stačí jen zavítat do našich nápověd. A zde požadovanou oblast najít přes rozcestník nebo vyhledat prostřednictvím klíčového slova.

A které nápovědy vyhledáváte nejvíce?

Nejvyhledávanější nápovědou je ta o nastavení hlavních bannerů. Dále vás hodně zajímá import dat do e-shopu a XML dokumentace produktu.

Celkem už jsme pro vás zpracovali více než 180 nápověd. Ty se ale dále dělí na jednotlivé sekce. A těch je tolik, že už je dopočítat nezvládneme a i kdybychom si s tím dali tu práci, výsledné číslo byste nám asi nevěřili.

Tak velké množství nápověd už si vlastně říká o vytvoření nápověd k nápovědám. Tak jsme je pro vás udělali.

Tu první oceníte především, když jste u nás noví. Provede vás totiž základním nastavením e-shopu na Upgates krok za krokem.

Druhá je neocenitelná pro všechny, který už e-shop mají, ale potřebují nakopnout prodeje.

Mysleli jsme i dobře fungující e-shopy, které se musejí porozhlédnout po nástrojích pro optimalizaci chodu internetového obchodu.

Věříme, že se naše nápovědy stanou užitečným pomocníkem, který vám pomůže na cestě za úspěšným e-shopem.

Następny artykuł
Zájem o oblečení z udržitelných materiálů meziročně roste