Aktualizace systému verze 27

Administrace

Nový vzhled

V administrační části pro správu e-shopu jsme provedli více optimalizací pro usnadnění a intuitivnější práci s jednotlivými prvky. Jedná se o nový vzhled samotné administrační části, ale také vylepšení funkčnosti některých stávajících prvků. Zaměřili jsme se rovněž na mobilní verzi, aby umožnila příjemnější práci s administrací e-shopu.

Dokumenty ve formátu PDF

Všechny dokumenty v systému Upgates budou nyní již ve formátu PDF. Namísto stávajícího formátu HTML používaného pro některé dokumenty (např. dokument objednávka).

Pozice na skladě u produktu

U produktu lze zadat jeho pozici (umístění) na skladě. Tuto pozici lze přidat pomocí dynamického zástupce do systémových emailů a dokumentu objednávky. Pozice je obsažena také v exportu. Více zde.

Náhled produktů v seznamu objednávek

Po najetí na počet produktů ve sloupci Číslo objednávky se objeví seznam produktů z dané objednávky. Více zde.

Barevné rozlišení objednávek dle jejich jazyka

V seznamu objednávek jsou pro rychlou orientaci barevně zvýrazněny jazyky, ve kterých byla objednávka vytvořena.

Podpora obrázků WebP

V administraci e-shopu je nyní možné nahrávat i obrázky ve formátu WebP.

API - Webhooky

V systému jsme dokončili implementaci webhooků. Podrobnosti naleznete v naší dokumentaci.

Příprava systému na další důležité funkce

Provedli jsme systémové změny, které nám umožní implementaci žádaných novinek jako je GA4 nebo Facebook CAPI. Stejně tak máme připravené prostředí pro spuštění mobilní aplikace Upgates. 

Hromadný tisk objednávek

Objednávky je nyní možné vyexportovat v PDF k hromadnému tisku.

Novinky v modulu Designer

Pro snazší nastavení vzhledu e-shopu jsme přepracovali modul Designer. Veškeré novinky a úpravy v grafickém konfigurátoru Designer verze 3.9 najdete v článku zde.

Doplňky

Pohoda - plné napojení

Plné napojení na účetní systém POHODA prostřednictvím můstku firmy Dativery. Více zde. (nápovědy budou zveřejněny po aktualizaci)

Česká spořitelna BUSINESS 24 - párování plateb

Přenášení stavu objednávky do Česká spořitelna BUSINESS 24 prostřednictvím můstku Dativery. Více zde.

Raiffeisenbank - párování plateb

Přenášení stavu objednávky do Raiffeisenbank skrze můstek Dativery. Více zde.

ČSOB Business Connector

Přenášení stavu objednávky do ČSOB Business Connector prostřednictvím můstku Dativery. Více zde.

Mall Partner

API napojení k pohodlnějšímu partnerskému prodeji na MALL. Více zde.

DeepL

Napojení na nejvyspělejší automatický překladač DeepL. Více zde.

EXPANDO Translator

Komplexní nástroj na správu překladů vašich produktů. Více zde.

ABRA Flexi – plné napojení

Propojení prostřednictvím můstku firmy Dativery. Více zde.

HELIOS Orange - individuální napojení

Individuální propojení poskytované firmou Jakubem Ševelou. Více zde.

Dextrum

Náš fulfillment rozjede váš e-commerce. Svěřte se do rukou expertů a soustřeďte se na své podnikání. Většině e-shopů brání v růstu omezení související s interní logistikou. Možná je to i váš případ a dostali jste se do situace, kdy vás v rozvoji brzdí nedostatečně zajištěná logistika. Více zde.

Blending Bull

Blending Bull je aplikace pro editaci datových feedů ve formátech CSV, XML i jiných textových formátech. Uživatelé s ní spojují více datových feedů do jednoho souboru, nebo pracují s feedem jediným. K tomu slouží mocná pravidla, která dokážou zpracovat nejrůznější formáty dat. Více zde.

Leadhub

Leadhub je nástroj na e-mail marketing a marketingové automatizace, který doručí vhodnou zprávu příjemci v ten správný moment. Leadhub pomáhá zvyšovat e-shopům obrat při minimální časové a finanční investici. Více zde.

Voucher Creator

Služba Voucher Creator se za vás postará o vše spojené s poukazy na vašem e-shopu. Voucher Creator umožňuje plně automatickou správu veškerých poukazů, od jejich vygenerování až po doručení k zákazníkovi prostřednictvím e-mailu. Více zde.

TRIVI

Moderní účetní systém TRIVI již používá více než tisícovka českých podnikatelů.  Propojení přes API. Více zde.

Fulfillment.cz

Synchronizovat pravidelně veškeré produkty do Fulfillment.cz. Automaticky odesílat nové objednávky do Fulfillment.cz, kde jsou zpracovány. Napojení prostřednictvím API můstku. Více zde.

SuperFaktura

Externím můskem Vám napojíme generování faktur pro SuperFaktura.cz v reálném čase, fakturu můžete potom uživateli odeslat jako odkaz v emailu nebo přímo ze SuperFaktura.cz. Více zde.

Ostatní

  • Aktualizace faktury: v detailu objednávky je nyní možné aktualizovat fakturu jedním kliknutím, aby se v ní projevily dodatečně provedené změny v objednávce. U faktury se ponechají původní datumy (Datum vystavení atd.). Více zde.
  • Nové možnosti párování dat z Google feedu: u importu dat z Google feedu do e-shopu je nyní možné si zvolit párování podle ID (výchozí), MPN nebo EAN (GTIN).
Następny artykuł
Aktualizace systému verze 26