What's new in Designer

What's new in Designer

A clear summary of the new features in the Designer module that each of its new versions has brought.

System update version 22

System update version 22

The update brings new features, fixes to existing system features, feature updates, and minor fixes. News for the Designer module. Furthermore, connection to the most frequently requested payment gateways providing installment payment methods and deferred payments.

System update version 21

System update version 21

The update brings new features, fixes to existing system features, feature updates, and minor fixes.

Česko patří mezi nové evropské tygry, růst táhnou malé firmy a online byznys

Česko patří mezi nové evropské tygry, růst táhnou malé firmy a online byznys

Díky růstu HDP a produktivity si řada nových členských zemí Evropské unie, včetně Česka, může vysloužit označení Noví evropští tygři. Na jejich úspěchu se zásadní měrou podílejí malé a střední podniky, respektive rozmach elektronického obchodu. Vyplývá to ze studie společností Deloitte a PayPal, která sledovala vývoj podniků od roku 2006. 

Konference zaměřená na podporu exportu firem

Spolupracující agentura bV24 pro Vás připravila konferenci na podporu exportu. Přijďte se dozvědět jak naplno využít své možnosti - analyzujte trh v dané zemi, vyberte nejvhodnější lokaci a následně přes inzerci na Google získejte zákazníky, budujte značku.
Konference je vhodná pro výrobní firmy, e-commerce projekty a další subjekty, které již na zahraničních trzích působí nebo export teprve plánují. Informace jsou poskládané tak, ať má každý možnost najít klíč pro svůj růst v zahraničí.
Dozvíte se jak pro přípravu vhodné strategie využít nástroje od Google. Ukážeme vám na jaké specifika se připravit, také za hranici online marketingu, a to v logistice nebo právních záležitostech.

Upgrade version 4.0 - continuation

Upgrading to the new version 4.0 will continue on Monday 13 Second 2012 between 9.00 am to 10.00 am. Thank you for your patience. Currently you can can used the administration without restriction.

eCommerce module in July 2011

Start eCommerce module is scheduled for July 2011. Look forward to a professional tool for marketing and sale on the Internet. Suitable for B2B and B2C business.

Upgrade to version 2.0

System updates to version 2.0 which brings several enhancements to streamline your web design and content management.

Upgrade of version 1.0

16. 1. 2011 will be system upgrade. You will receive new modules Emailing, Guide and My Account service.