This article was created more than 2 years ago and may contain outdated information.

Co je Skrill?

Skrill (Moneybookers)

Skrill od MoneyBookers je jedna z nejpopulárnějších forem on-line plateb v Evropě, která je skvělou a levnou alternativou k běžným bankovním převodům. Popularita Skrillu roste díky atraktivní ceně a spolehlivým službám.

Úžasně pohodlný

Díky dohodě o spolupráci mohou všichni naši klienti využívat velmi komfortní automatické platební rezervace. Není již potřeba pokaždé ručně přijímat platby k jednotlivým objednávkám, když přijdou do vašeho obchodu. Administrační systém automaticky přesměruje a zapíše platbu provedenou platebním systémem k příslušné objednávce.

Minimalizace chyb

Další výhodou je minimalizace rizika spojeného s možnými chybami. Kolikrát jste přemýšleli, která platba se vztahuje na konkrétní objednávce - pokud název převodu nebo jméno odesílatele není možné jednoznačně identifikovat? Díky automatickým platbám provedeným Skrillem jak kupující tak vy nemáte prostor udělat chybu. Koneckonců jak samotný proces platby tak rezervace platby jsou prováděny zcela automaticky.

Nastavení Skrillu

Vytvoření firemního účtu na Moneybookers.com

  1. Přejděte na https://www.skrill.com/cz/.
  2. Klikněte na "Registrovat se".
  3. Vyplňte a odešlete registrační formulář.
  4. Postupujte podle instrukcí zaslaných Moneybookers na váš email.
  5. Jakmile je váš účet schválen, obdržíte potvrzovací e-mail. Pokračujte krokem 6 níže.

Úpravy plateb v administraci webu

 1. Přejděte do administrace vašeho projektu. Jděte do modulu Nastavení / eShop / Doprava a platba / Platba. Vyberte položku Card payment a klikněte na její úpravu.
 2. Vyplňte Moneybookers email z registrace.
 3. Vyplňte Moneybookers tajné slovo. Kde ho získáte? Přihlaste se do svého účtu na Moneybookers.com. Vyberte v levém menu Nástroje obchodníka. Zvolte tajné slovo pro autentifikaci platební brány.
 4. Doporučujeme, abyste objednávku pomocí platební karty provedli nejdříve vy sami a zkontrolovali si, že peníze na váš účet Moneybookers opravdu dorazily.
Discussion